foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9
Zmień kontrast
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Skład osobowy - Rada Gminy - Gardeja - Samorządowy Portal Internetowy.

 

Pobierz PDF

Skład osobowy

 

Przewodniczący Rady Gminy Gardeja

  • Edward Cykał
    • Okręg Wyborczy Nr 4: Gardeja ulice: Długa, Dworcowa, Kręta, Kwiatowa, Młyńska, Nowa, Osiedlowa, Pogodna, Poprzeczna, Pszenna, Stawowa, Żytnia
    • Komitet wyborczy: KWW OPS
    • Członek komisji planowania, budżetu i finansów

Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Gardeja

  • Deja-Kowalska Lucyna Beata
    • Okręg Wyborczy Nr 8: Bądki, Krzykosy
    • Komitet wyborczy: KWW Społeczna Inicjatywa
    • Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej

 

Członkowie Rady Gminy Gardeja

  • Drański Sławomir Tomasz
    • Okręg Wyborczy Nr 12: Albertowo, Morawy, Otoczyn
    • Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
    • Członek komisji planowania, budżetu i finansów
  • Duszyński Zbigniew Wojciech
    • Okręg Wyborczy Nr 5: Czarne Dolne, Czarne Dolne ulice: Leśna, Osiedlowa, Szkolna i 1000-lecia
    • Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
    • Zastępca Przewodniczącego oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
  • Gontarska Dorota
    • Okręg Wyborczy Nr 11: Trumieje, Wilkowo, Wracławek
    • Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
    • Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
  • Kępiński Zbigniew Mirosław
    • Okręg Wyborczy Nr 10: Jaromierz, Klecewo, Pawłowo
    • Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość
    • Przewodniczący komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
    • Członek komisji rewizyjnej
  • Kobrzyńska Anna
    • Okręg Wyborczy Nr 7: Czarne Górne, Przęsławek, Czarne Małe od nr 36
    • Komitet wyborczy: KWW OPS
    • Przewodnicząca komisji planowania, budżetu i finansów
    • Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
  • Kowalczyk Łukasz
    • Okręg Wyborczy Nr 1: Gardeja ulice: Działkowa, Iławska, Jeziorna, Krótka, Kwidzyńska od nr 27 do nr 49, Modrzewiowa, Ogrodowa, Opalowa, Polna, Promykowa, Skrajna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Tęczowa, Wschodnia i Złota od nr 1 do nr 10 i nr 12, 14, 16 i 18
    • Komitet wyborczy: KWW Łukasza Kowalczyka "Gardeja.pl"
    • Przewodniczący komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
    • Członek komisji rewizyjnej
  • Kubajek Jadwiga
    • Okręg Wyborczy Nr 6: Czarne Małe od nr 1 do nr 35, Olszówka, Zebrdowo
    • Komitet wyborczy: KWW OPS
    • Członek komisji planowania, budżetu i finansów
    • Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
  • Nowak Karolina
    • Okręg Wyborczy Nr 13: Klasztorek, Międzylesie, Nowa Wioska
    • Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy PSL
    • Zastępca Przewodniczącego komisji rewizyjnej
    • Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
  • Plitt Stanisław
    • Okręg Wyborczy Nr 3: Gardeja ulice: Dębowa, Domki Leśne, Do Stacji, Graniczna, Końcowa, Sosnowa, Topolowa, Za Torem, Kalmuzy. Diamentowa, Kwidzyńska od nr 50 do nr 55, Leśna, Piastowska numery parzyste od 16 do 28 i nr od 29 do 41, Rubinowa, Sołecka, Szmaragdowa, Ukośna i Złota numery nieparzyste od 11 do 31 i nr 20, 22, 24, 26, 28 i 30
    • Komitet wyborczy: KWW GPS "Nasza Gmina"
    • Zastępca Przewodniczącego komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
  • Radziwiłł Krzysztof Wiesław
    • Okręg Wyborczy Nr 9: Rozajny Wandowo
    • Komitet wyborczy: KKW SLD Lewica Razem
    • Członek komisji rewizyjnej
  • Stawarz Elżbieta Łucja
    • Okręg Wyborczy Nr 15: Cygany, Rozajny Małe
    • Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
    • Zastępca Przewodniczącego komisji planowania, budżetu i finansów
  • Szudziński Dariusz
    • Okręg Wyborczy Nr 2: Gardeja ulice: Brzozowa, Chełmińska, Grudziądzka, Kościelna, Kwidzyńska od nr 1 do nr 26, Lipowa, Mały Rynek, Piastowska od nr 1 do nr 14 i nieparzyste od nr 15 do nr 27, Szkolna, Wodna, Wolności
    • Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
    • Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
    • Członek komisji rewizyjnej
  • Robert Wiśnioch
    • Okręg Wyborczy Nr 14: Osadniki, Otłowiec, Czachówek, Otłówko
    • Komitet wyborczy: KWW OPS
    • Przewodniczący komisji rewizyjnej
    • Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
UG Gardeja
Fotogalerie
  • IMG_2659.JPG
  • DSC06464.JPG
  • P6030021.JPG
  • 18768656_169823283553316_7766870228740968815_o.jpg
  • img_20170513_152532.jpg
  • dsc06197.jpg
  • dsc06064.jpg
  • gardeja.jpg
  • bronek.jpg
  • kurzetik_2.jpg
  • 20170406_113626.jpg
  • trening_w_wandowie_1__autor_kluby_sportowe_orange_.jpg
  • chelmno.jpg
  • gg3.jpg
  • 20170317_100539.jpg
  • img_7881.jpg
  • ferie_w_bibliotece_2017.jpg
  • 20161220_143806.jpg
  • img_7248.jpg
  • img_1.jpg
  • Gmina Gardeja Społeczność
  • Ekologia Dolnego Powiśla
  • Kapitał Ludzki
  • CodziennikPrawny.pl
  • Decydujmy Razem
  • Porządne Pomorze
Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Urząd Gminy Gardeja
ul. Kwidzyńska 27, 82-520 Gardeja, pow. kwidzynski, woj. pomorskie
tel.: +48 55 262 40 50, fax: +48 55 262 40 55, email: info@gardeja.pl, http://www.gardeja.pl
NIP: 581-18-50-255
Licznik odwiedzin:
3136715
Dzisiaj:
422
Gości on-line:
4
Twoje IP:
54.224.200.84
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x